WEB PRO VŠECHNY DĚTI (a jejich rodiče) - omalovánky, básničky, říkanky, písničky, angličtina, hádanky, nápady, bludiště, vystřihovánky

Pro rodiče

K ranní kávě Koblihu

2. června 2009 v 8:11 | Kobliha

Dětské časopisy - je z čeho vybírat?

20. října 2006 v 13:20 | Adéla
Dostávají se mi do ruky dětské časopisy - některé sama kupuji, některé vidím v čekárnách dětských lékařů, další vidím na stáncích. Zajímalo by mě, jestli taky čtete nebo kupujete časopisy pro děti. A jestli máte své favority.

Diktáty on-line

6. října 2006 v 13:31 | Adéla
Už je to tady zase - diktáty, pravopisná cvičení a první špatné známky z češtiny. Jestli vás nebaví pořád diktovat složité věty, můžete použít moderní techniku.
Mám pro vás stránku, která se záludnostmi pomůže. Stačí, když kliknete na stránku http://diktaty.ewa.cz a vyberete cvičení, které vás zajímá. Výběr je opravdu pestrý a cvičení pravidelně přibývají. Přeji samé jedničky z diktátů!

Dávej bacha! Nová hra na trhu...

5. září 2006 v 14:11 | Adéla
Už jsem Vám psala o hře Nešťourej se v nose - dneska Vám chci říct, že vyšlo pokračování téhle úžasné hry, jmenuje se Dávej bacha! (aneb Bezpečný start do života).
Hra je určena pro děti od čtyř let a je opravdu nadčasová. Učí děti vyhýbat se nebezpečí, které číhá za každým rohem. Opět je založena na bázi kartiček, které se přikládají k sobě (loto).
Jestli si chcete zkusit zahrát demo, můžete zabrousit na stránky této hry (a vybarvit si i několik omalovánek).

Nevíte, kam vyrazit na výlet? Mám pro Vás tip!

21. července 2006 v 10:19 | Kobliha
Nudíte se a nevíte, kam byste mohli s dětmi vyrazit na výlet?
Nebo chcete zažít něco jiného - něco, na co budou děti dlouho vzpomínat? A co vyzkoušet velkolepé dětské hřiště Šťastná země?
Uvidíte, že se vám tam bude líbit. Podívejte se...

Zkuste Pohádkové rádio

26. června 2006 v 12:49 | Kobliha
Už jste vyzkoušeli rádio Pohádka?

Možná víte, možná nevíte, že na Internetu se dají poslouchat pohádky. Stačí si "naladit" rádio Pohádka a už se na vás hrnou pohádky, dětské příběhy a písničky. Rádio nemá moderátora - pohádka střídá pohádku... je to příjemná změna :)

Třiďte odpad - má to smysl!

21. května 2006 v 16:26 | Adéla
Nevíte, co patří do kterého kontejneru? A chcete se to dozvědět zábavnou formou? Pak doporučuji navštívit stránky www.jaktridit.cz - najdete tam veškeré informace o třídění odpadu, soutěže, komiks, obrázky a poučná videa. Součástí stránek jsou i diskusní fóra, tak neváhejte a zapojte se!

A nezapomeňte: Třídit odpad se vyplatí!

Magazín pro všechny

20. dubna 2006 v 14:01 | Adéla
Na adrese http://magazin.webgarden.cz se rozjíždí zajímavý projekt - Magazín, který nabízí zajímavé informace o všem možném. Tak tam mrkněte :o)

Nešťourej se v nose aneb etiketa pro děti

31. března 2006 v 9:12 | Adéla
Už jste slyšeli o nové hře, ve které se trénuje slušné chování? Jmenuje se Nešťourej se v nose a je určena dětem od čtyř let.

Stránky Logopedie

15. března 2006 v 12:25 | Adéla
Chtěla bych Vám doporučit své oblíbené stránky s dalšími užitečnými radami, pracovními listy a informacemi - tentokrát z oblasti logopedie.
A kde jsou? Http://logopedie.unas.cz - doufám, že se vám taky budou líbit.

Omalovánka - čištění zubů

26. srpna 2005 v 11:46 | autor
Mám pro vás další omalovánku - zoubek s kartáčkem a pastou - tak do toho:
 
 

Reklama